ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Je pro zadání objednávky nutná registrace?

Ne. Chcete-li provést objednávku, přidejte potřebné zboží do nákupního košíku a poté klikněte na tlačítko objednat.

Nerozumím přípravám. Co je pro mě nejvhodnější?

Náš katalog zboží popisuje jejich účinky a zdravotní odchylky, při kterých by se měly pít. Prozkoumejte tyto informace podrobně: pomohou vám vybrat lék, který vám bude nejlépe vyhovovat. Pokud tyto informace nestačí, kupte si nejprve minimální dávku a určete vhodnou přípravu v praxi.

Jaký je rozdíl mezi generiky pro účinnost

Generický sildenafil citrát se doporučuje užívat ke zvýšení účinnosti. Generický Sialis je vhodný pro muže ke zlepšení erekce. Generická Levitra je určen k přijímání ke zlepšení sexuální aktivity. Generický dapoxetin je přijímán k prodloužení sexu. Jakékoli ženské patogeny se doporučují k přijetí, aby se odstranily nepříjemné pocity během sexu. Pomůže vám uvolnit se. Zvyšte výběr mazání. Zlepšení orgasmu.

Chovají se generika stejně jako originál?

Ano, generika mají stejné léčebné vlastnosti, protože obsahují stejné účinné látky jako originál. Existuje i opačný případ: vedlejší účinky generik a značkových léků se také shodují.

Kde vyrábíte drogy, které prodáváte?

Všechny léky prezentované v naší vitríně jsou vyráběny v Indii, například ve farmaceutických závodech Sunrise, Ajanta, Fortune Health Care, Cipla, Centurion Lab.

Můžete zaručit kvalitu tabletu?

Ano, všechny léky jsou dvakrát testovány - v továrně v Indii a ve skladu našeho obchodu v České republice. Účinek tablet one-to-one je stejný jako u značkových léků. Díky tomu je zaručena kvalita tablet.

Měkké tablety: co to je?

Hlavním rozlišovacím znakem měkké tablety je rychlost působení na tělo. Tyto léky se podávají pod jazyk a působí v průměru o 15 minut rychleji než obvykle. Léčebný účinek je viditelný do 10 minut po použití.

Mám problémy s erekcí na pozadí strachu ze selhání. Mám si pořídit vaše pilulky, které to vyřeší, nebo se vrátím k normálu?

Původ vašich problémů je samozřejmě spíše psychický a je třeba se nejprve poradit s psychologem. Současně existují poměrně časté případy, kdy přítomnost Viagry v kapse bundy činí člověka silnějším a sebevědomějším v sexuálním ohledu.

Jak jsou pilulky na podporu účinku baleny?

Přípravky na zvýšení účinnosti jsou zabaleny v krabici společnosti, uvnitř - blistry s tabletami. Počet tablet v každém blistru se liší v závislosti na typu přípravku. Při odesílání objednávek je balíme do neprůhledné krabice bez identifikačních znaků, což pomáhá zachovat soukromí zásilky.